Pořadatel akce

My Classic Ride z.s.
Korunní 2569/108
Vinohrady, 101 00 Praha 10
IČ: 06000401
nejsme plátci DPH

Podle zákona o evidenci tržeb náš klub nemá povinnost evidovat tržby od 1.3.2017. Pořádání kulturních akcí spadá do 3. fáze evidence tržeb od 1.3.2018

Místo konání akce

areál Beach Park Mlékojedy
Mlékojedská 246
Mlékojedy u Neratovic
mapa zde

Závody, exponáty, parking veteránů a youngtimerů, technické záležitosti

Ondra Hájek
ondra@veteraninaplazi.cz
+420 704 702 129

Marketing, program

Katka Pavlíčková
kate@veteraninaplazi.cz
+420 730 681 291

Kdo za tím stojí?

ONDRA HÁJEK

Jsem nadšenec do starých aut, do veteránů a youngtimerů. Rád je vídám, rád je řídím a rád na cestách objevuju jejich duši i jejich neduhy. Když to má 4 kola a potřebuje soustředěného řidiče za volantem, to je něco pro mě!

Na "starý kolena" jsem se stal YouTuberem, založil projekt MY CLASSIC RIDE, díky kterému sdílím moje zážitky s auty ve svých videích. 

Jak vznikl nápad pořádat Veterány na Pláži?

Veteráni na Pláži vlastně vznikli z věty "Tak pozveme veterány na pláž!", kterou jsem v létě 2014 řekl v Beach Parku Karlovi (majitel areálu). Oba jsme blázni do starých aut a v hlavě jsme si nosili myšlenku "proč tady ještě nebyla žádná akce s auty"? Slovo dalo slovo a začali jsme tvořit první ročník.

 

O čem jsou Veteráni na Pláži?

Koncepcí festivalu jsme opustili škatulku “zkostnatělých” veteránských srazů a chceme ukázat, že i veteránské akce nemusí být nutně jen o šňůře zaparkovaných starých aut, debatách o jejich spotřebě, “krouťáku” a přehlídkách prvorepublikové módy, ale především o moderních doprovodných programech, které pobaví celou rodinu.

Prudiči k nám nejezdí

Nefušujeme do politiky a nejsme aktivisté. Na festivalu vítáme lidi a vozidla bez rozdílu věku, politických názorů, oblíbené značky nebo typu. Říkáte si, že je úlet vedle sebe postavit starou Škodovku, Jaguára, Volhu a Ferrari? Říkáte si, že by si jejich majitelé určitě neměli o čem poklábosit? Při prvním ročníku jsme se toho taky báli.

Zdánlivě neslučitelné komunity u nás nachází společnou řeč a místo hádek o nejlepším, nejdražším a nejlépe zrenovovaném autě se prostě baví.

Děkujeme za podporu našim partnerům, protože bez nich bychom nemohli rozvíjet naši jedinečnou akci.